Buty Axel

Obuwie skórzane damskie - AXEL Buty

Podstawowym celem założonej ponad dwadzieścia lat temu fabryki obuwia AXEL jest produkcja wysokiej jakości komfortowego obuwia damskiego.

Każdego dnia systematycznie dąży do jego osiągnięcia, o czym świadczą liczne odznaczenia – w tym złotymi medalami Międzynarodowych Targów Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Na każdym etapie procesu produkcyjnego dokłada się starań, aby buty z logo AXEL były w równej mierze piękne i wygodne. W osiąganiu wyznaczonych celów pomaga także zastosowanie wyłącznie naturalnych materiałów.

Miękka, idealnie wygarbowana skóra naturalna, zapewnia optymalne warunki użytkowania. Nie powoduje bolesnych otarć ani reakcji alergicznych. Zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, dzięki czemu stopy nie są narażone na odparzenia. To pierwsze tak wygodne buty damskie. Wszystkie modele zaopatrzone są w specjalne wkładki, pozwalające ograniczyć ryzyko powstawania bolesnych pęcherzy lub podrażnień.

Śledząc potrzeby kobiet producent doskonale rozumie jak ważną rolę przy produkcji butów skórzanych damskich odgrywa obok komfortu także wygląd. Projektanci stale przyglądają się nowym trendom ze skupieniem, analizując rozwiązania, które mogą z korzyścią dla klientów wprowadzić do nowych produktów. 

Ucisk i ból stóp to przeszłość! Odegnaj je dzięki butom skórzanym AXEL i dodaj lekkości swoim krokom!