Buty Manitu

Buty Manitu - różnorodność modeli dla całej rodziny.
Zakupy obuwia to nie tylko kwestia zaufania, ale także kwestia przyzwyczajenia. Każdy, kto kiedykolwiek odkrył jakąś markę butów dla siebie przekonały go zapewne wysoka jakość, wygoda i odpowiedni design. Odnosi się to również do butów marki Manitou, która charakteryzuje się różnorodnością stylów i doskonałym komfortem obuwia dla dzieci, kobiet i mężczyzn.

Buty Manitu: oryginalny i nowoczesny design.
Buty Manitu, zarówno damskie, jak i męskie, odznaczają się niezwykłym i atrakcyjnym wyglądem. W zależności od kształtu buta znajdziesz u nas modele w eleganckim, sportowym lub młodzieżowym stylu. Kolor butów oparty jest na aktualnych trendach sezonu. Oferujemy klasyczne kolory dla  wyrobów skórzanych, takie jak czarny, brązowy, szary lub ciemnoniebieski w butach dla mężczyzn i kobiet. Stylowe dodatki dla obuwia damskiego jak: kolorowe hafty i aplikacje, sprzączki, paski lub specjalne wytłoczenia, taśmy plecione i pomysłowo zaprojektowane przyciski. Buty sznurowane na chłodniejszę pogodę mają często kontrastujące szwy, wstawki tekstylne w harmonijnych kolorach i wzorach. Mężczyźni mogą wybierać spośród szerokiej gamy butów od subtelnej elegancji po wyszukaną ekstrawagancję.

Manitu daje gwarancję wysokiej jakości dięki użytym materiałom i starannemu wykonaniu.
Oferujemy buty Manitu w konkurencyjnych cenach zwłaszcza w obniesieniu do ich wysokiej wartości użytkowej. Większość kolekcji wykonywana jest z użyciem skór naturalnych zarówno jako materiał wierzchni jak i do wykończenia wnętrza buta. Buty jesienno-zimowe są często wyposażone w specjalną membranę dzięki czemu są wodoodporne i oddychające. Technologia produkcji butów Manitu jest połączenien tradycyjnej sztuki szewskiej z nowoczesnymi technologiami. Buty męskie są wyposażone w płaskie podeszwy gumowe lub obcasy. Nosek eleganckich modeli jest umiarkowanie uniesiony, a sportowe modele obuwia mają odpowiednią tęgość dla wygodnego dopasowania. Marka Manitu dla kobiet oferuje różne kształty i wysokości podeszw. Możesz wybrać pomiędzy koturnami, tradycyjnym obcasem lub płaską podeszwą. Sandały są dostępne z wkładkami wykonanymi z korka, skóry naturalnej lub tworzyw sztucznych.

Buty Manitu - marka tradycyjnej niemieckiej firmy.
Buty Manitu są marką tradycyjnej niemieckiej firmy Pölking GmbH & Co. KG z Osnabrück. Już od 1894 roku firma zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia. Dzisiaj firma jest właścicielem Manitu i wielu innych znanych i popularnych marek. Zamów nowe buty Manitu w Aligoo!